“Ulaanbaatar Spring – 2018” спорт өрөлтийн улирлын аварга шалгаруулах тэмцээн

Монголын Спорт Өрөлтийн Холбооноос оюун сэтгэхүй хөгжүүлэх хурдны гайхамшиг болсон спорт өрөлтөөр хичээллэгч хүүхэд залуучуудын ур чадварыг нэмэгдүүлж, тэднийг дэмжих, олон улсын уралдаан тэмцээнд оролцох өндөр ур чадвартай тамирчдыг тодруулж, ирээдүйн мэргэжлийн тамирчдыг бэлтгэхэд тэмцээний гол зорилго оршино.
Эхлэх огноо: 2018-03-24 10:00
Дуусах огноо: 2018-03-24 18:00
Хаана: Наран Молл дэлгүүрийн Эвент Холл-д зохион байгуулагдана. Хаяг: СБД, Сөүлийн гудамж, Наран Молл худалдааны төв, 2 дугаар давхар.
Шилдэг тамирчин

Сайнжаргал Батмөнх

Ганцаарчилсан төрөлд нас харгалзахгүйгээр хамгийн амжилттай оролцсон тамирчин

  • 3-3-3 2.363 сек
  • 3-6-3 2.814 сек
  • Цикл 8.227 сек
  • Нийт 13.40 сек
Нийт тамирчид: 76

Ганцаарчилсан төрөл - 7-8

Нэр овог Хүйс Харъяалал 3-3-3 3-6-3 Цикл Нийлбэр (сек)
1Эрхэс Бадмаараг
ЭрэгтэйУлаанбаатар2.964.2911.71 18.96
2Ирмүүн Ариунчимэг
ЭрэгтэйУлаанбаатар4.084.5712.52 21.17
3Итан-Энх Энх-Амгалан
ЭрэгтэйУлаанбаатар3.935.7213.13 22.78
4Амартайван Золбаатар
ЭрэгтэйУлаанбаатар5.507.1625.03 37.69
Дэлгэрэнгүй

Ганцаарчилсан төрөл - 9-10

Нэр овог Хүйс Харъяалал 3-3-3 3-6-3 Цикл Нийлбэр (сек)
1Сайнжаргал Батмөнх
ЭрэгтэйДархан-Уул2.362.818.23 13.40
2Хангал Баясгалан
ЭрэгтэйДархан-Уул2.412.919.81 15.13
3Цэлмэг Энхмандах
ЭрэгтэйУлаанбаатар2.793.4710.19 16.45
4Буяннэмэх Хэрлэнбаяр
ЭрэгтэйУлаанбаатар2.595.828.88 17.29
5Пүрэвбат Хүрэлбаатар
ЭрэгтэйСэлэнгэ3.845.4813.23 22.54
6Дөлгөөн Хулан
ЭрэгтэйУлаанбаатар3.153.2816.78 23.21
7Наранбаяр Одбаяр
ЭрэгтэйУлаанбаатар3.475.8714.04 23.38
8Билгүүн Ганболд
ЭрэгтэйСэлэнгэ3.204.6517.84 25.69
9Өсөх-Ирээдүй Мөнхтөр
ЭрэгтэйУлаанбаатар4.825.8215.59 26.23
10Баясгалан Мөнхбаяр
ЭрэгтэйСэлэнгэ5.486.5119.62 31.61
11Нацагдорж Гэдэнцэвээн
ЭрэгтэйУлаанбаатар4.727.0121.06 32.79
12Мөнхтүвшин Мөнгөнтулга
ЭрэгтэйУлаанбаатар3.927.8821.13 32.93
Дэлгэрэнгүй

Ганцаарчилсан төрөл - 11-12

Нэр овог Хүйс Харъяалал 3-3-3 3-6-3 Цикл Нийлбэр (сек)
1Ган-Эрдэнэ Өрнөх
ЭрэгтэйСэлэнгэ2.493.368.84 14.69
2Соёмбо Сэрдамба
ЭрэгтэйДархан-Уул2.453.568.97 14.98
3Цэнгүүн Баянцогт
ЭрэгтэйСэлэнгэ2.395.228.96 16.57
4Мөнхтэргэл Батбаяр
ЭрэгтэйДархан-Уул2.394.2610.04 16.70
5Баттулга Ууганбаатар
ЭрэгтэйУлаанбаатар3.193.9111.71 18.81
6Эрдэнэбилэг Гандолгор
ЭрэгтэйДархан-Уул3.434.3311.20 18.95
7Алтангэрэл Ганзориг
ЭрэгтэйУлаанбаатар3.044.3712.08 19.49
8Ганжигүүр Одбаяр
ЭрэгтэйУлаанбаатар2.973.3514.60 20.91
9Төгөлдөр Өнөрболд
ЭрэгтэйУлаанбаатар3.354.3913.67 21.41
10Сүхбат Үүрцайх
ЭрэгтэйСэлэнгэ2.547.4611.58 21.59
11Мөнхсүлд Чинтөгс
ЭрэгтэйУлаанбаатар2.673.3016.57 22.54
Дэлгэрэнгүй

Ганцаарчилсан төрөл - 13-14

Нэр овог Хүйс Харъяалал 3-3-3 3-6-3 Цикл Нийлбэр (сек)
1Мөнхтулга Чинтөгс
ЭрэгтэйУлаанбаатар2.803.259.35 15.41
2Хишигсайхан Энхтөр
ЭрэгтэйУлаанбаатар2.152.9710.62 15.74
3Эрхэмхишиг Батмөнх
ЭрэгтэйУлаанбаатар2.783.4110.87 17.06
4Пүрэвсүрэн Баатарсүрэн
ЭрэгтэйУлаанбаатар2.964.0910.04 17.10
5Мягмардорж Отгонбаатар
ЭрэгтэйСэлэнгэ2.963.3113.70 19.97
6Үнэнбат Батбаатар
ЭрэгтэйУлаанбаатар4.546.0716.38 26.99
Дэлгэрэнгүй

Ганцаарчилсан төрөл - 15-16

Нэр овог Хүйс Харъяалал 3-3-3 3-6-3 Цикл Нийлбэр (сек)
1Номунбилэгт Тулга
ЭрэгтэйУлаанбаатар2.623.779.15 15.54
2Шинэхүү Зоригт
ЭрэгтэйУлаанбаатар3.813.519.92 17.24
3Отгонбат Батболд
ЭрэгтэйСэлэнгэ2.783.4311.05 17.26
4Алтан-Очир Дадаабазар
ЭрэгтэйУлаанбаатар3.545.9910.84 20.37
5Одбаяр Энхбат
ЭрэгтэйУлаанбаатар3.794.9913.29 22.06
Дэлгэрэнгүй

Ганцаарчилсан төрөл - 17-18

Нэр овог Хүйс Харъяалал 3-3-3 3-6-3 Цикл Нийлбэр (сек)
1Мөнхжин Төмөр
ЭрэгтэйУлаанбаатар2.025.336.79 14.14
2Батзолбоо Энхгэрэл
ЭрэгтэйУлаанбаатар5.106.4919.79 31.37

Ганцаарчилсан төрөл - Идэрчүүдийн ангилал/19-24/

Нэр овог Хүйс Харъяалал 3-3-3 3-6-3 Цикл Нийлбэр (сек)
1Сумъяабазар Батзаяа
МОУА-ийн багш ажилчдын клуб
ЭрэгтэйУлаанбаатар2.503.379.44 15.31
2Эрдэнэмандах Эрдэнэхүү
МОУА-ийн багш ажилчдын клуб
ЭрэгтэйУлаанбаатар2.903.569.72 16.18
3Оюунболд Батжаргал
ЭрэгтэйУлаанбаатар2.824.758.91 16.48