“Ulaanbaatar – Winter 2020” Улирлын аварга ФИНАЛ-ын шат

Нас насны ангилал болон төрөл тус бүрийн Финалд үлдсэн тамирчидын үзүүлэлтүүд
Эхлэх огноо: 2020-01-10 12:00
Дуусах огноо: 2020-01-10 18:30
Хаана: Хүннү шоппин молл худалдааны төв
Шилдэг тамирчин

Мөнхжин Төмөр

Ганцаарчилсан төрөлд нас харгалзахгүйгээр хамгийн амжилттай оролцсон тамирчин

  • 3-3-3 1.913 сек
  • 3-6-3 2.395 сек
  • Цикл 6.793 сек
  • Нийт 11.10 сек
Нийт тамирчид: 103

Ганцаарчилсан төрөл - 4

Нэр овог Хүйс Харъяалал 3-3-3 3-6-3 Цикл Нийлбэр (сек)
1Оргил Баярхүү
ЭрэгтэйУлаанбаатар4.624.6314.25 23.50
2Түвшин Мөнхбаатар
ЭрэгтэйУлаанбаатар4.496.3820.30 31.17
3Отгонбаяр Дампил
ЭрэгтэйУлаанбаатар4.707.4521.52 33.67
4Мѳнхсүлд Ганболд
ЭрэгтэйУлаанбаатар4.546.9125.96 37.41
Дэлгэрэнгүй

Ганцаарчилсан төрөл - 5

Нэр овог Хүйс Харъяалал 3-3-3 3-6-3 Цикл Нийлбэр (сек)
1Цэцбилгүүн Цэлмэг
ЭрэгтэйУлаанбаатар3.263.9211.34 18.52
2Оджаргал Гантулга
ЭрэгтэйУлаанбаатар3.353.9012.25 19.49
3Төгсбаяр Баясгалан
ЭрэгтэйУлаанбаатар3.624.5412.76 20.92
4Тэмүүлэл Өсөхбаяр
ЭрэгтэйУлаанбаатар3.464.7113.49 21.66
5Итгэл Цогтбаяр
ЭрэгтэйУлаанбаатар3.565.2613.12 21.95
6Уудам Оргил
ЭрэгтэйУлаанбаатар4.455.2312.73 22.41
7Хангай Эрдэнэбилэг
ЭрэгтэйУлаанбаатар3.515.1314.49 23.12
8Чинхүслэн Болдбаатар
ЭрэгтэйУлаанбаатар4.425.6114.92 24.94
9Цахиур Мөнгөншагай
ЭрэгтэйУлаанбаатар4.056.3417.52 27.91
Дэлгэрэнгүй

Ганцаарчилсан төрөл - 6 ба түүнээс доош

Нэр овог Хүйс Харъяалал 3-3-3 3-6-3 Цикл Нийлбэр (сек)
1Буянтогтох Батсайхан
ЭрэгтэйУлаанбаатар2.823.609.29 15.70
2Амаржаргал Жаргалсайхан
ЭрэгтэйУлаанбаатар2.883.7710.34 17.00
3Бат-Очир Очирхүү
ЭрэгтэйУлаанбаатар2.904.0810.24 17.23
4Бахдал Дэмбэрэлдорж
ЭрэгтэйУлаанбаатар5.083.508.79 17.38
5Сүхболд ДамдинЯдам
Ивээлийн найзууд цэцэрлэгийн багш ажилчдын клуб
ЭрэгтэйУлаанбаатар3.323.8110.64 17.77
6Эрхэмбаяр Өсөхбаяр
ЭрэгтэйУлаанбаатар2.933.9911.17 18.09
7Анар Батбилэг
ЭрэгтэйУлаанбаатар3.304.4111.68 19.40
8Тэргэл Дамдинсүрэн
ЭрэгтэйУлаанбаатар3.244.6112.67 20.52
Дэлгэрэнгүй

Ганцаарчилсан төрөл - 7-8

Нэр овог Хүйс Харъяалал 3-3-3 3-6-3 Цикл Нийлбэр (сек)
1Тэргэл Мөнхболд
ЭрэгтэйДорнод3.003.6510.01 16.65
2Маргад-Эрдэнэ Түмэнжаргал
ЭрэгтэйУлаанбаатар2.713.3610.69 16.75
3Бүрэнбаяр Баярхүү
ЭрэгтэйУлаанбаатар2.703.6410.60 16.94
4Ирмүүн Золбоот
ЭрэгтэйУлаанбаатар3.113.7010.50 17.31
5Насандэлгэр Батчулуун
ЭрэгтэйУлаанбаатар2.883.6312.27 18.78
6Даваабаяр Бат-Эрдэнэ
ЭрэгтэйХөвсгөл3.164.4211.61 19.19
Дэлгэрэнгүй

Ганцаарчилсан төрөл - 9-10

Нэр овог Хүйс Харъяалал 3-3-3 3-6-3 Цикл Нийлбэр (сек)
1Сайнжаргал Батмөнх
ЭрэгтэйДархан-Уул2.062.657.63 12.34
2Эрдэнэбаяр Золбаяр
ЭрэгтэйДархан-Уул2.502.747.60 12.85
3Мөнхбаатар Туул
ЭрэгтэйУлаанбаатар2.323.038.79 14.14
4Тэмүүжин Тамир
ЭрэгтэйДорнод3.303.1310.20 16.63
5Ууганбаяр Баярцогт
ЭрэгтэйДорнод2.323.1111.56 17.00
6Тэмүүлэн Жаргалсайхан
ЭрэгтэйУлаанбаатар4.483.5510.42 18.45
Дэлгэрэнгүй

Ганцаарчилсан төрөл - 11-12

Нэр овог Хүйс Харъяалал 3-3-3 3-6-3 Цикл Нийлбэр (сек)
1Золбоо Гансүх
ЭрэгтэйДархан-Уул2.242.596.69 11.53
2Хангал Баясгалан
ЭрэгтэйДархан-Уул1.912.328.33 12.56
3Мѳнх-Эрдэнэ Чинбат
ЭрэгтэйУлаанбаатар2.602.948.03 13.57
4Анхбаяр Отгонсүрэн
ЭрэгтэйУлаанбаатар3.402.707.66 13.75
5Тамир Мөнх-Од
ЭрэгтэйСэлэнгэ2.743.078.46 14.28
6Соёмбо Сэрдамба
ЭрэгтэйДархан-Уул2.112.5410.46 15.12
7Мэндсайхан Мөнхбат
ЭрэгтэйДорнод2.953.3010.67 16.92
8Давааням Гантогтох
ЭрэгтэйУлаанбаатар2.553.7022.46 28.71
Дэлгэрэнгүй

Ганцаарчилсан төрөл - 13-14

Нэр овог Хүйс Харъяалал 3-3-3 3-6-3 Цикл Нийлбэр (сек)
1Мөнхтэргэл Батбаяр
ЭрэгтэйДархан-Уул2.523.147.73 13.39
2Эрдэнэбилэг Гандолгор
ЭрэгтэйДархан-Уул2.393.078.65 14.11
3Төрбат Галбадрах
ЭрэгтэйСэлэнгэ2.602.979.73 15.30

Ганцаарчилсан төрөл - 15-18

Нэр овог Хүйс Харъяалал 3-3-3 3-6-3 Цикл Нийлбэр (сек)
1Хишигсайхан Энхтөр
ЭрэгтэйУлаанбаатар2.092.657.20 11.94
2Ууганбаяр Урлагбаатар
ЭрэгтэйСүхбаатар2.563.118.90 14.57
3Баярсайхан Эрдэнэ-Очир
ЭрэгтэйСэлэнгэ2.404.418.52 15.33
4Бямбацогт Бямбадорж
ЭрэгтэйУлаанбаатар1.973.1210.66 15.75
Дэлгэрэнгүй

Ганцаарчилсан төрөл - Идэрчүүдийн ангилал/19-24/

Нэр овог Хүйс Харъяалал 3-3-3 3-6-3 Цикл Нийлбэр (сек)
1Мөнхжин Төмөр
ЭрэгтэйУлаанбаатар1.912.406.79 11.10
2Сумъяабазар Батзаяа
МОУА-ийн багш ажилчдын клуб
ЭрэгтэйУлаанбаатар2.383.988.08 14.44
3Батсуурь Нармандах
ЭрэгтэйУлаанбаатар2.403.099.78 15.27
4Алтан-Очир Дадаабазар
ЭрэгтэйУлаанбаатар2.333.3910.12 15.84
5Эрдэнэмандах Эрдэнэхүү
МОУА-ийн багш ажилчдын клуб
ЭрэгтэйУлаанбаатар2.523.1112.49 18.12
Дэлгэрэнгүй

Багийн төрөл

Тамирчдын мэдээлэл Хугацаа (сек)
1 16.61
2 21.15
3 21.97
4 22.14
5 24.11
6 25.26
7 25.81
8 27.33
9 27.52
10 27.73
11 29.22
12
Дэлгэрэнгүй