Хүйс


Харъяалал

Тамирчны ерөнхий чансааг насны ангилал болон хүйс үл харгалзан “Ганцаарчилсан” буюу “3-3-3”, “3-6-3”, “Цикл” гурван төрөл тус бүрт өрөлтийг гүйцэтгэсэн хамгийн бага хугацаануудын нийлбэрээр тогтооно. Тухайн тамирчин дээрх гурван төрөлд бүгдэд нь оролцсоноор чансаанд бичигдэнэ.
Тамирчны нэр Харъяалал Хүйс Хугацаа (сек) Зэрэг
1 Мөнхжин Төмөр
Улаанбаатар Эрэгтэй 11.02 2-р зэрэг
2 Хангал Баясгалан
Дархан-Уул Эрэгтэй 11.05 2-р зэрэг
3 Золбоо Гансүх
Дархан-Уул Эрэгтэй 11.33 2-р зэрэг
4 Бямбацогт Бямбадорж
Улаанбаатар Эрэгтэй 11.57 2-р зэрэг
5 Сайнжаргал Батмөнх
Дархан-Уул Эрэгтэй 11.83 2-р зэрэг
6 Мөнхтэргэл Батбаяр
Дархан-Уул Эрэгтэй 11.91 2-р зэрэг
7 Хишигсайхан Энхтөр
Улаанбаатар Эрэгтэй 11.93 2-р зэрэг
8 Соёмбо Сэрдамба
Дархан-Уул Эрэгтэй 12.01 3-р зэрэг
9 Эрдэнэбаяр Золбаяр
Дархан-Уул Эрэгтэй 12.16 3-р зэрэг
10 Сумъяажав Болдбаатар
Сэлэнгэ Эмэгтэй 12.20 3-р зэрэг
11 Номин Ганзориг
Улаанбаатар Эмэгтэй 12.36 3-р зэрэг
12 Номин Ганзориг
Сэлэнгэ Эмэгтэй 12.39 3-р зэрэг
13 Анхбаяр Отгонсүрэн
Улаанбаатар Эрэгтэй 12.50 3-р зэрэг
14 Төрбат Галбадрах
Сэлэнгэ Эрэгтэй 12.71 3-р зэрэг
15 Ган-Эрдэнэ Өрнөх
Сэлэнгэ Эрэгтэй 12.89 3-р зэрэг
16 Мѳнх-Эрдэнэ Чинбат
Улаанбаатар Эрэгтэй 12.92 3-р зэрэг
17 Маралгоо Тогтбаяр
Улаанбаатар Эмэгтэй 13.06 4-р зэрэг
18 Пүрэв-Очир Очир
Сүхбаатар Эрэгтэй 13.17 4-р зэрэг
19 Сумъяабазар Батзаяа Улаанбаатар Эрэгтэй 13.19 4-р зэрэг
20 Анужин Отгонсүрэн
Улаанбаатар Эмэгтэй 13.20 4-р зэрэг
21 Номунбилэгт Тулга
Улаанбаатар Эрэгтэй 13.24 4-р зэрэг
22 Сугар Ганзориг
Сүхбаатар Эрэгтэй 13.29 4-р зэрэг
23 Болорчимэг Галбадрах
Сүхбаатар Эмэгтэй 13.72 4-р зэрэг
24 Мөнхтулга Чинтөгс
Улаанбаатар Эрэгтэй 13.76 4-р зэрэг
25 Мөнхбаатар Туул
Улаанбаатар Эрэгтэй 13.78 4-р зэрэг
26 Мөнхтулга Чинтөгс
Улаанбаатар Эрэгтэй 13.83 4-р зэрэг
27 Мандуул Оюунмандах
Улаанбаатар Эрэгтэй 13.95 4-р зэрэг
28 Мөнхчимэг Сувд-эрдэнэ
Хөвсгөл Эмэгтэй 14.00 4-р зэрэг
29 Баярсайхан Эрдэнэ-Очир
Сэлэнгэ Эрэгтэй 14.07 4-р зэрэг
30 Эрдэнэбилэг Гандолгор
Дархан-Уул Эрэгтэй 14.11 4-р зэрэг
31 Тамир Мөнх-Од
Сэлэнгэ Эрэгтэй 14.14 4-р зэрэг
32 Ууганзаяа Нарантуяа
Улаанбаатар Эмэгтэй 14.21 4-р зэрэг
33 Мөнхсүлд Чинтөгс
Улаанбаатар Эрэгтэй 14.25 4-р зэрэг
34 Ууганбаяр Баярцогт
Дорнод Эрэгтэй 14.29 4-р зэрэг
35 Цэнгүүн Баянцогт
Сэлэнгэ Эрэгтэй 14.39 4-р зэрэг
36 Баярбаатар Үүрцайх
Улаанбаатар Эрэгтэй 14.40 4-р зэрэг
37 Нандинцэцэг Одонцэцэг
Улаанбаатар Эмэгтэй 14.42 4-р зэрэг
38 Эрдэнэмандах Эрдэнэхүү Улаанбаатар Эрэгтэй 14.45 4-р зэрэг
39 Ууганбаяр Урлагбаатар
Сүхбаатар Эрэгтэй 14.45 4-р зэрэг
40 Мөнх-Эрдэнэ Чинбат
Сүхбаатар Эрэгтэй 14.57 4-р зэрэг
41 Итгэлмаа Батнасан
Сэлэнгэ Эмэгтэй 14.61 4-р зэрэг
42 Хулан Баасандорж
Орхон Эмэгтэй 14.66 4-р зэрэг
43 Давааням Гантогтох
Улаанбаатар Эрэгтэй 14.68 4-р зэрэг
44 Хүслэн Хишигзаяа
Сэлэнгэ Эрэгтэй 14.71 4-р зэрэг
45 Сүхбат Үүрцайх
Сэлэнгэ Эрэгтэй 14.72 4-р зэрэг
46 Алтан-Очир Дадаабазар
Улаанбаатар Эрэгтэй 14.74 4-р зэрэг
47 Ууганчимэг Ууганбат
Сэлэнгэ Эмэгтэй 14.76 4-р зэрэг
48 Эрхэмхишиг Батмөнх
Улаанбаатар Эрэгтэй 14.76 4-р зэрэг
49 Батсуурь Нармандах
Улаанбаатар Эрэгтэй 14.77 4-р зэрэг
50 Нандин Бүдсүрэн
Сэлэнгэ Эмэгтэй 14.77 4-р зэрэг
51 Мөнхдэлгэр Пүрэвсүрэн
Дорнод Эмэгтэй 14.84 4-р зэрэг
52 Мөнхзаяа Буянтогтох
Улаанбаатар Эмэгтэй 14.86 4-р зэрэг
53 Тэмүүжин Тамир
Дорнод Эрэгтэй 14.86 4-р зэрэг
54 Тэмүүлэн Жаргалсайхан
Улаанбаатар Эрэгтэй 14.93 4-р зэрэг
55 Оюунгэрэл Баасандорж
Орхон Эмэгтэй 14.94 4-р зэрэг
56 Бахдал Дэмбэрэлдорж
Улаанбаатар Эрэгтэй 14.96 4-р зэрэг
57 Наранхун Хатанбаатар
Улаанбаатар Эмэгтэй 15.02 4-р зэрэг
58 Ариунбилэг Барсбаатар
Орхон Эрэгтэй 15.02 4-р зэрэг
59 Оюунболд Батжаргал
Улаанбаатар Эрэгтэй 15.13 4-р зэрэг
60 Хулан Хатанбаатар
Сэлэнгэ Эмэгтэй 15.17 4-р зэрэг
61 Маргад-Эрдэнэ Түмэнжаргал
Улаанбаатар Эрэгтэй 15.23 4-р зэрэг
62 Нандин Бүдсүрэн
Сэлэнгэ Эмэгтэй 15.25 4-р зэрэг
63 Баасандорж Баттулга Улаанбаатар Эрэгтэй 15.27 4-р зэрэг
64 Нандинцэцэг Одонцэцэг
Сүхбаатар Эмэгтэй 15.32 4-р зэрэг
65 Анунгоо Доржханд
Дорнод Эмэгтэй 15.32 4-р зэрэг
66 Хулан Энхбат
Дорнод Эмэгтэй 15.35 4-р зэрэг
67 Ирмүүн Ариунчимэг
Улаанбаатар Эрэгтэй 15.40 4-р зэрэг
68 Наранхун Хатанбаатар
Улаанбаатар Эмэгтэй 15.41 4-р зэрэг
69 Мэндсайхан Мөнхбат
Дорнод Эрэгтэй 15.49 4-р зэрэг
70 Маргад-Эрдэнэ Түмэнжаргал
Улаанбаатар Эрэгтэй 15.52 4-р зэрэг
71 Энхцацрал Батжаргал
Дорнод Эмэгтэй 15.55 4-р зэрэг
72 Аминхүслэн Гантулга
Сүхбаатар Эмэгтэй 15.56 4-р зэрэг
73 Сийлэн Золоо
Улаанбаатар Эмэгтэй 15.57 4-р зэрэг
74 Буяннэмэх Хэрлэнбаяр
Улаанбаатар Эрэгтэй 15.57 4-р зэрэг
75 Энэрэл Долгорсүрэн
Улаанбаатар Эрэгтэй 15.60 4-р зэрэг
76 Мягмардорж Отгонбаатар
Сэлэнгэ Эрэгтэй 15.70 4-р зэрэг
77 Нандинцэцэг Бат-Энх
Дорнод Эмэгтэй 15.70 4-р зэрэг
78 Буянтогтох Батсайхан
Улаанбаатар Эрэгтэй 15.70 4-р зэрэг
79 Эрдэнэхур Сүхбат
Улаанбаатар Эрэгтэй 15.76 4-р зэрэг
80 Мөнхсүлд Чинтөгс
Улаанбаатар Эрэгтэй 15.78 4-р зэрэг
81 Шинэсар Наранцогт
Улаанбаатар Эмэгтэй 15.80 4-р зэрэг
82 Бүрэнбаяр Баярхүү
Улаанбаатар Эрэгтэй 15.87 4-р зэрэг
83 Ариунзаяа Ням-Осор
Сэлэнгэ Эмэгтэй 15.90 4-р зэрэг
84 Заяа Баттөр
Улаанбаатар Эмэгтэй 15.90 4-р зэрэг
85 Энхзаяа Батболд
Сүхбаатар Эмэгтэй 15.92 4-р зэрэг
86 Шинэхүү Зоригт
Улаанбаатар Эрэгтэй 16.01 5-р зэрэг
87 Анжелина Амер
Улаанбаатар Эмэгтэй 16.04 5-р зэрэг
88 Эрхэмбаяр Үүрдбадрах
Улаанбаатар Эрэгтэй 16.05 5-р зэрэг
89 Баярмаа Баттулга
Улаанбаатар Эмэгтэй 16.08 5-р зэрэг
90 Пүрэвсүрэн Баатарсүрэн
Улаанбаатар Эрэгтэй 16.11 5-р зэрэг
91 Хүслэн Баяр-Эрдэнэ
Сэлэнгэ Эрэгтэй 16.12 5-р зэрэг
92 Мөнхцэцэг Цэдэнбал
Улаанбаатар Эмэгтэй 16.18 5-р зэрэг
93 Гэгээн-Оюун Мөнхбат
Улаанбаатар Эмэгтэй 16.21 5-р зэрэг
94 Баасанхишиг Баярсайхан
Сэлэнгэ Эмэгтэй 16.21 5-р зэрэг
95 Хулан Эрдэнэцоо
Сэлэнгэ Эмэгтэй 16.26 5-р зэрэг
96 Мөнхжаргал Зоригтбаатар
Улаанбаатар Эмэгтэй 16.29 5-р зэрэг
97 Намуун Энхбаатар
Улаанбаатар Эмэгтэй 16.30 5-р зэрэг
98 Болоржин Баярсайхан
Сүхбаатар Эмэгтэй 16.34 5-р зэрэг
99 Золбаяр Базар
Хөвсгөл Эмэгтэй 16.36 5-р зэрэг
100 Тэргэл Мөнхболд
Дорнод Эрэгтэй 16.38 5-р зэрэг